• Customer Care
  • (888) 123-4567

Naše portfolio

seznam nemovitostí, které spravujeme

OSTRAVA

Největší z našich průmyslových areálu se nachází v Ostravě – Kunčičkách.

V areálu jsou k dispozici nevytápěné skladové haly s výrobním prostorem nářezového centra. Zásobování těchto hal je v jedné výškové úrovni vjezdovými sekčními vraty. Zázemí skladníků je v případě skladu řešeno venkovní vytápěnou a klimatizovanou buňkou, v případě výrobní části menší administrativní vestavbou. Prostory nářezového centra jsou vytápěny plynovou VZT jednotkou zajišťující rovnoměrný výduch teplého vzduchu do prostoru. Světlá výška skladových prostor je m a únosnost podlahy 10 t/m2. V areálu jsou k dispozici i vytápěné skladové haly zásobovatelné TIR přes vyrovnávací hydraulické můstky. V těchto halách jsou i administrativně-technické vestavby se zázemím pro zaměstnance. Moderní kancelářské prostory jsou velkoryse prosvětleny a klimatizovány. Nosnost podlah ve vytápěných halách je 12 t/m2 a světlá výška 13 m. Areál nabízí i nejmodernější účelně a designově řešené administrativní prostory, zasedací místnosti i denní zázemí pro zaměstnance. Prostornost areálu pak umožňuje pohodlnou manipulaci zásobovacích nákladních automobilů stejně jako parkování osobních a ostatních vozidel. Areál je výborně dostupný z Místecké ulice a v bezprostřední blízkosti centra města Ostravy. Celý areál je kompletně zabezpečen EZS a EPS s dálkovým přenosem na pult HZS a kamerovým systémem. Díky vlastnímu dieselagregátu je v případě výpadku elektřiny plně nezávislý na dodávkách.

Image
Image

PLZEŇ

V jedné z nejžádanějších průmyslových zón v ČR, v lokalitě Borská pole na okraji Plzně se nachází průmyslový areál, ve kterém je situována skladovací hala s administrativním přístavkem zahrnujícím i sociální zázemí pro pracovníky společnosti.

V 1. nadzemním podlaží administrativní části se nachází prostorný showroom, ve 2. nadzemním podlaží je pak k dispozici kancelářské a sociální zázemí včetně denní místnosti pro zaměstnance společnosti. Skladovací hala je přístupná z vnitroareálové komunikace, umožňuje zásobování vjezdy na stejné výškové úrovni. Areál nabízí i výrobní prostory nářezového centra. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS a napojeny na pult HZS zařízením dálkového přenosu a kamerovým systéme. Umístění areálu v těsné blízkosti dálnice D5 nabízí ideální dopravní dostupnost, vnitřní řešení areálu pak umožňuje bezproblémové zásobování i parkování osobních i nákladních vozidel. Ocelová skladovací hala s možností temperace má světlou výšku 8 m a nosnost podlahy 10 t/m2.

HRADEC KRÁLOVÉ

Ve vlastním obchodně průmyslovém areálu v Hradci Králové máme k dispozici moderní provozně oddělitelné nevytápěné skladové haly.

Poslední z nich byla kolaudována v roce 2019. Světlá výška železobetonové haly je 8 m a nosnost podlahy 10t/m2. Zázemí pro skladníky je vyřešeno menším administrativním vestavkem umožňujícím kontakt se zákazníky bez nutnosti jejich vstupu do skladových prostor. Nejnovější z hal je vybavena LED osvětlením. Logistické řešení areálu umožňuje bezproblémovou manipulaci, zásobování i parkování osobních i nákladních vozidel. Veškeré vjezdy do hal jsou ve stejné výškové úrovni s okolními zpevněnými plochami. Naproti skladových hal se nachází administrativně prodejní komplex se sociálním zázemím pro zaměstnance společnosti zahrnujícím kromě nezbytných šaten a umýváren i prostornou prosvětlenou denní místnost. Součástí celku je i menší vytápěný skladový prostor vybavený pro zásobování sekčními vraty. V objektu se nyní nachází prostorný showroom. Ve 2. nadzemním podlaží jsou pak nájemci k dispozici administrativně skladové prostory upravitelné na míru s vlastním vstupem i zázemím pro zaměstnance. Součástí areálu jsou i vytápěné výrobní prostory nářezového centra. Moderně řešené objekty jsou vybaveny EZS a EPS s dálkovým napojením na pult HZS a kamerovým systémem.

Image
Image

OPAVA

Moderní skladovací hala s  výrobním vestavkem jehož hlavní částí je nářezové centrum se nachází v Opavě na výpadovce směr Krnov. Součástí provozovny je i prodejna se skladem kování.

Skladovací hala s podlahou o nosnosti 12 t/m2 a plochou 1504 m2 je vybavena LED osvětlením s úsporným řešením na pohybová čidla. Vestavek nabízí komfortní administrativní zázemí včetně sociálního zázemí pro zaměstnance společnosti. Pracovníkům skladu je k dispozici venkovní vytápěná buňka. Vjezd do veškerých skladových a výrobních prostor je řešen v jedné výškové úrovni. Přiléhající zpevněné plochy umožňují pohodlnou manipulaci a parkování osobních i nákladních vozidel. Velkoryse prosvětlené prodejní prostory jsou umístěny ve 2. nadzemním podlaží, kromě přístupu po schodišti je k dispozici výtah. Pro opavskou provozovnu je typická výborná dopravní dostupnost. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS, EPS s dálkovým přenosem na pult HZS a kamerovým systémem.

SOKOLNICE

Průmyslový areál v Sokolnici u Brna je komplexem výrobně skladovacích a prodejních prostor s administrativním zázemím.

Skladovací hala o ploše 5943 m2 je provozně rozdělitelná na dvě samostatné haly. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS a EPS s dálkovým přenosem na pult ochrany HZS a kamerovým systémem. Skladovací a výrobní prostory jsou přístupné přímo z manipulačních ploch a vybaveny sekčními vraty pro pohodlný průjezd manipulační techniky. Vše je v jedné výškové úrovni. Vybrané skladovací a veškeré výrobní prostory jsou vytápěné. Venkovní zpevněné plochy nabízejí dostatečné parkovací a manipulační kapacity jak pro osobní, tak pro nákladní automobily. Únosnost podlah ve skladovací části je 10 t/m2. Světlá výška v hlavních skladových halách je m, ve vytápěné skladové a výrobní části 8 m. Provozovna se nachází v dopravně a logisticky velmi dostupné oblasti v blízkosti Brna.

Image
Image

LIBEREC

Moderní skladovací hala s výrobním vestavkem a obchodně-administrativními prostory se nachází v centru nákupního parku Severka v městské části Liberec – Růžodol.

Skladovací hala s podlahou o nosnosti 10t/m2, světlou výškou 9 m a plochou 1 855 m2 je vybavena moderním LED osvětlením. Skladovací a výrobní prostory jsou přístupné přímo z manipulačních ploch a vybaveny sekčními vraty pro pohodlný průjezd manipulační techniky z jedné výškové úrovně. Vybrané skladovací a veškeré výrobní prostory jsou vytápěné. Venkovní zpevněné plochy nabízejí dostatečné parkovací a manipulační kapacity jak pro osobní, tak pro nákladní automobily. Velkoryse prosvětlené prodejní prostory jsou umístěny ve 2. nadzemním podlaží společně s administrativními prostory a zázemím pro zaměstnance. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS a EPS s dálkovým přenosem na pult ochrany HZS a kamerovým systémem.

ZVOLEN

Průmyslový areál ve Zvolenu je komplexem výrobně skladovacích a prodejních prostor s administrativním zázemím nacházející se na samotném okraji města v městské části Lieskovec. Součástí areálu je i administrativní budova o 3.NP.

Skladovací hala s podlahou o nosnosti 10t/m2, světlou výškou 9,5 m a plochou 2 490 m2 je vybavena moderním LED osvětlením. Skladovací a výrobní prostory jsou přístupné přímo z manipulačních ploch a vybaveny sekčními vraty pro pohodlný průjezd manipulační techniky z jedné výškové úrovně. Vybrané skladovací a veškeré výrobní prostory jsou vytápěné. Venkovní zpevněné plochy nabízejí dostatečné parkovací a manipulační kapacity jak pro osobní, tak pro nákladní automobily. Prodejní prostory jsou umístěny v 1. nadzemním podlaží administrativní části provozního celku. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS s dálkovým přenosem na pult ochrany.

Image
Image

NITRA

Největší z našich průmyslových areálu na Slovensku se nachází v průmyslové zóně v Nitře v městské části Dražovce.

V areálu je k dispozici velká nevytápěná skladová hala s vytápěným výrobním prostorem nářezového centra. Hala s podlahou o nosnosti 12t/m2, světlou výškou 10 m a plochou 5 565 m2. Zásobování této haly je v jedné výškové úrovni vjezdovými sekčními vraty. Zázemí skladníků a pracovníků nářezového centra je v případě haly řešeno venkovními vytápěnými a klimatizovanými buňky. Prodejní a administrativní prostory včetně zázemí pro zaměstnance se nachází v samotném administrativním objektu o 2.NP. Venkovní zpevněné plochy nabízejí dostatečné parkovací a manipulační kapacity jak pro osobní, tak pro nákladní automobily. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS s dálkovým přenosem na pult ochrany a kamerovým systémem.

VELKÁ BYSTŘICE

Náš nejnovější průmyslový areál a zároveň třetí největší v ČR se nachází v obchodně-průmyslové zóně ve Velké Bystřici nedaleko Olomouce.

Skladovací nevytápěná hala s podlahou o nosnosti 12 t/m2, světlou výškou 10 m a plochou 7 992 m2 je vybavena LED osvětlením. Hala je rozdělená na 4 části = požární úseky. Zásobování této haly je v jedné výškové úrovni vjezdovými sekčními vraty. Zázemí skladníků a pracovníků nářezového centra je v případě haly řešeno venkovními vytápěnými a klimatizovanými buňky. Prodejní a administrativní prostory včetně zázemí pro zaměstnance se nachází v samotném administrativním objektu o 2.NP. Venkovní zpevněné plochy nabízejí dostatečné parkovací a manipulační kapacity jak pro osobní, tak pro nákladní automobily. Veškeré prostory jsou zabezpečeny EZS, EPS s dálkovým přenosem na pult HZS a kamerovým systémem.

Image
Image

Rychlý kontakt

Démos Real Estate, s.r.o.
Vrázova 1231/38
703 00 Ostrava
tel.: +420 720 055 996
e-mail: real.estate@demos-re.com
IČ: 08165971
DIČ: CZ08165971